O firmie

Euromilk w skrócie

 • Sprzedaż w 20 krajach

  Produkowane przez nasz maszyny rolnicze pracują u klientów w 20 krajach.

 • Własny dział konstrukcujny

  Nasi konstruktorzy stale ulepszają nasze maszyny rolnicze.

EUROMILK jest firmą rodzinną, zajmującą się dostawą kompletnych i specjalistycznych rozwiązań dla gospodarstw ukierunkowanych na wydajną produkcję mleka. Podstawowym profilem działalności jest produkcja wysokiej klasy maszyn rolniczych EUROMILK, w pełni zautomatyzowanych urządzeń do żywienia zwierząt oraz wyposażenia budynków inwentarskich.

Siedziba firmy znajduje się w Wysokiem Mazowieckiem - samym centrum polskiego mleczarstwa.

EUROMILK należy do spółki GAMA Group  która od 1990 roku rozwija się w sektorze rolnym. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz inwestycjom w nowe technologie dostarczamy na rynek krajowy oraz zagraniczny:

 • wozy paszowe EUROMILK Rino o pojemności od 5 do 44 m
 • automatyzacja żywienia EM Qube
 • owijarki samozaładowcze z przednim załadunkiem EUROMILK Scorpio
 • rozrzutniki obornika EUROMILK Buffalo o pojemności od 8 t
 • elektryczne szczotki dla bydła EM Spa
 • świetliki oborowe EM Freshlight
 • okna przesuwne EM Windmatic

 

Na początku 2013 roku firma przeniosła się do nowej siedziby o łącznej powierzchni 2 500 m2. W  2015 roku uruchomiono drugą halę  zakładu o dwukrotnie większej powierzchni. Nowy zakład zwiększył możliwości produkcyjne, a jednocześnie usprawnił proces produkcji. W 2018 roku została zakończona budowa następnej hali o powierzchni 2 500 m2.
Euromilk logo

Wóz paszowy FX1000

Euromilk rozrzutnik obornika RX1800

Nasze wartości

Misja

Dzięki innowacyjności, bezkompromisowej jakości oraz atrakcyjności cenowej spełniamy oczekiwania naszych klientów.

Wizja

Nasz główny cel to być postrzeganym na rynku jako jedna z najlepszych firm, która oferuje rozwiązania dla gospodarstw specjalizujących się w produkcji mleka.

Badania i Rozwój

Intensywne badania nad nowymi produktami, przed wprowadzeniem ich na rynek, odbywają się zarówno w laboratorium firmy jak i w farmach.

Obsługa klienta

Profesjonalna obsługa klienta to podstawa naszej działalności. Szczególną uwagę przywiązujemy do spotkań z klientami, dzięki temu jesteśmy firmą otwartą na potrzeby rynku.

Serwis po sprzedaży

Celem firmy EUROMILK jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości, które są proste w montażu, wytrzymałe oraz atrakcyjne cenowo. Szkolenia serwisowe i materiały, o łatwej do zrozumienia formie, to istotna część programu serwisowego. Dealerzy, znajdujący się na terenie Polski są profesjonalnie przygotowani do przeprowadzenia szybkiego serwisu urządzeń. Części zamienne są łatwo dostępne w Magazynie Centralnym w Polsce.

× Oświadczenie o przetwarzaniu danych

Składający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Gama Group Szepietowscy sp. j. z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem - Administratorowi - na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w zakresie: przetwarzania i profilowania, w rozumieniu art. 4 pkt 2 i art. 4 pkt 4 tego rozporządzenia. Składający/a oświadczenie zapewnia, iż: został/a poinformowany/a o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, a wycofanie zgody jest równie łatwe jak jej wyrażenie; dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych; zna cel przekazania przez siebie danych osobowych do przetwarzania; ma dostęp do danych osobowych z prawem ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody na przetwarzanie; może także wnieść skargę do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Administrator usunie przekazane sobie dane osobowe niezwłocznie, po ustaniu przyczyny ich dobrowolnego przekazania.